Обзор документа и сообщение для пользователей Правила выпуска SSL сертификатов Центром сертификации Украина купить сертификат 

Исходные требования для выдачи и управлению
Публично доверенными сертификатами

Контакты
☎ +380672576220

Проверка
SSL
Установка
SSL
Цепочка
SSL
Seal
SSL
CSR
pKey
Экспорт-Импорт
Конвертер
Code Sign
сертификаты
Email Smime
сертификаты
PDF и Word
сертификаты
База
знаний
Купить
SSL

Правила SSL
Допомога

1. Вступ
2. Публікація та обов'язки репозиторія
3. Ідентифікація і аутентіфікація
4. Операційні вимоги життєвого циклу сертифіката
5. Управління, операційний та фізичний контроль
6. Контроль технічної безпеки
7. Сертифікати, CRL та OCSP профілі
8. Аудит відповідності та інші оцінки
9. Інші ділові та юридичні питання

1. Introduction

1.1. Overview
1.2. Document name and Identification
1.2.1. Revisions
1.2.2. Relevant Dates
1.3. PKI Participants
1.3.1. Certification Authorities
1.3.2. Registration Authorities
1.3.3. Subscribers
1.3.4. Relying Parties
1.3.5. Other Participants
1.4. Certificate Usage
1.4.1. Appropriate Certificate Uses
1.4.2. Prohibited Certificate Uses
1.5. Policy administration
1.5.1. Organization administering the document
1.5.2. Contact person
1.5.3. Person determining CPS suitability for the policy
1.5.4. CPS approval procedures
1.6. Definitions and acronyms
1.6.1. Definitions
1.6.2. Acronyms
1.6.3. References
1.6.4. Conventions

We are an Authorized Reseller for DigiCert™ SSL
a WebTrust Certified SSL Certificate Authority.

1.1. ШВИДКИЙ ОГЛЯД

Цей документ описує інтегрований набір технологій, протоколів, захист ідентичності, керування життєвим циклом та аудиторські вимоги, необхідні (але недостатні) для видачі та управління публічно довіреним сертифікатом; Сертифікати, яким довіряють в силу того, що їх відповідний кореневий сертифікат поширюється в широкодоступному прикладному програмному забезпеченні. Ці вимоги не є обов'язковими для органів сертифікації до тих пір, поки вони не будуть прийняті та виконані належними постачальниками програмного забезпечення.

Повідомлення для користувачів

Вимоги для випуску та керування публічно довіреними сертифікатами, описують підмножину вимог, яким повинна відповідати сертифікаційна установа для видачі публічно довірених сертифікатів. Цей документ слугує двом цілям: визначити вимоги до Базових вимог, а також надати керівництво та вимоги щодо того, що CA має включити до його CPS. За винятком випадків, коли чітко вказано інакше, ці вимоги застосовуються лише до відповідних подій, що відбуваються в день набуття чинності.

Ці вимоги не стосуються усіх питань, пов'язаних із видачею та управлінням публічно довіреними сертифікатами. Відповідно до RFC 3647 та для полегшення порівняння інших правил сертифікації та CPS (наприклад, для policy mapping) цей документ включає всі розділи системи RFC 3647. Проте, замість того, щоб починати з коментаря "не обумовлювати" у всіх порожніх розділах, форум CA / Browser залишає такі розділи спочатку порожніми, доки не буде прийнято рішення про "відсутність обумовленості". Форум CA / Browser може періодично оновлювати ці вимоги, щоб вирішувати як існуючі, так і виникаючі загрози безпеці в Інтернеті. Зокрема, очікується, що майбутня версія буде містити більш формальні та всебічні вимоги до аудиту для делегованих функцій.

Ці вимоги стосуються лише сертифікатів, призначених для автентифікації серверів, доступних через Інтернет. Подібні вимоги для підписування коду, S / MIME, метки часу, VoIP, IM, веб-служб тощо можуть бути охоплені в майбутніх версіях.

Ці вимоги не стосуються видачі або керування сертифікатами підприємств, які використовують власну інфраструктуру відкритих ключів лише для внутрішніх цілей і для яких Кореневий сертифікат не поширюється жодним постачальником програмного забезпечення.

Ці Вимоги стосуются всіх Органов сертифікації в ланцюзі довіри. Вони повинні впроваджуватись Кореневим сертифікаційним органом системи за допомогою послідовних підпорядкованих органів сертифікації. 


 DV SSL OV Сертификаты подтверждающие только Домен OV SSL OV Сертификаты подтверждающие Домен и Организацию EV SSL EV Зеленые усиленные сертификаты с указанием названия Организации подтверждают Домен и Организацию WC SSL wildcard Сертификаты защищающие все субдомены. Класс DV OV и EV SAN SSL SAN Мульти доменные  сертификаты защищающие несколько FQDN Доменов. Класс DV OV и EV PRO SSL SGC PRO сертификаты с технологией  Server Gated Cryptography. Класс  OV и EV CodeSign Сертификаты для подписи приложений и програмного кода MS, Java. Класс  OV и EV Email Сертификаты для подписи емаил smime. Класс  DV OV PDF Сертификаты для подписи документов PDF. Класс  OV PV Wi-Fi Сертификаты DigiCert для IoT и Wi Fi IoT Сертификаты DigiCert для IIoT ALL Все сертификаты DigiCert Familie: thawte, GeoTrust, DigiCert Купить сертификат

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2020 adgrafics