Частота или обстоятельства оценки Правила выпуска SSL сертификатов Центром сертификации Украина купить сертификат 

Исходные требования для выдачи и управлению
Публично доверенными сертификатами

Контакты
☎ +380672576220

Проверка
SSL
Установка
SSL
Цепочка
SSL
Seal
SSL
CSR
pKey
Экспорт-Импорт
Конвертер
Code Sign
сертификаты
Email Smime
сертификаты
PDF и Word
сертификаты
База
знаний
Купить
SSL

Правила SSL
Допомога

1. Вступ
2. Публікація та обов'язки репозиторія
3. Ідентифікація і аутентіфікація
4. Операційні вимоги життєвого циклу сертифіката
5. Управління, операційний та фізичний контроль
6. Контроль технічної безпеки
7. Сертифікати, CRL та OCSP профілі
8. Аудит відповідності та інші оцінки
9. Інші ділові та юридичні питання

8. Compliance audit and other Assessments

8.1. Frequency or circumstances of assessment
8.2. Identity/qualifications of assessor
8.3. Assessor's relationship to assessed entity
8.4. Topics covered by assessment
8.5. Actions taken as a result of deficiency
8.6. Communication of results
8.7. Self-Audits

We are an Authorized Reseller for DigiCert™ SSL
a WebTrust Certified SSL Certificate Authority.

8.1. ЧАСТОТА АБО ОБСТАВИНИ ОЦІНКИ

Сертифікати, які можуть бути використані для видачі нових сертифікатів, MUST бути технічно обмеженими відповідно до розділу 7.1.5 та перевірені відповідно до розділу 8.7 або без обмежень і повністю перевірено відповідно до всіх інших вимог цього розділу. Сертифікат вважається таким, що може бути використаний для видачі нових сертифікатів, якщо він містить розширення basicConstraints X.509v3 , при цьому з cA boolean встановлено значення true, і відповідно за визначенням Сертифікат кореневого СА або Сертифікат субординованого СА.

Період, протягом якого ЦС видає сертифікати, SHALL бути розділеними на безперервну послідовність періодів аудиту. Період аудиту MUST NOT перевищувати термін дії одного року.

Якщо ЦС має дійсний звіт з аудиту, який свідчить про дотримання аудиторської схеми, переліченої в розділі 8.1, то потрібно попередньо видавати оцінку готовності.

Якщо ЦС не має дійсного звіту аудиту, який свідчить про дотримання однієї з перевірених схем, перелічених у Розділ 8.1, то перед тим, як видавати довірені сертифікати, CA SHALL успішно завершити оцінку готовності до моменту часу відповідно до застосовних стандартів згідно з однією з перевірок схем, перелічених у розділі 8.1. Оцінка готовності до моменту часу SHALL бути завершена не раніше ніж за дванадцять (12) місяців до випуску Публічно довірених сертифікатів та SHALL супроводжуватися повною перевіркою за такою схемою протягом дев'яноста (90) днів після видачі першого Публічно довіреного сертифіката . 


 DV SSL OV Сертификаты подтверждающие только Домен OV SSL OV Сертификаты подтверждающие Домен и Организацию EV SSL EV Зеленые усиленные сертификаты с указанием названия Организации подтверждают Домен и Организацию WC SSL wildcard Сертификаты защищающие все субдомены. Класс DV OV и EV SAN SSL SAN Мульти доменные  сертификаты защищающие несколько FQDN Доменов. Класс DV OV и EV PRO SSL SGC PRO сертификаты с технологией  Server Gated Cryptography. Класс  OV и EV CodeSign Сертификаты для подписи приложений и програмного кода MS, Java. Класс  OV и EV Email Сертификаты для подписи емаил smime. Класс  DV OV PDF Сертификаты для подписи документов PDF. Класс  OV PV Wi-Fi Сертификаты DigiCert для IoT и Wi Fi IoT Сертификаты DigiCert для IIoT ALL Все сертификаты DigiCert Familie: thawte, GeoTrust, DigiCert Купить сертификат

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2020 adgrafics