Загальни вимоги щодо цифрового підпису Украина купить сертификат 

Сертификаты для подписи PDF документов Адобе
получение, установка, использование, хранение и защита

Контакты
☎ +380672576220

Проверка
SSL
Установка
SSL
Цепочка
SSL
Seal
SSL
CSR
pKey
Экспорт-Импорт
Конвертер
Code Sign
сертификаты
Email Smime
сертификаты
PDF и Word
сертификаты
База
знаний
Купить
SSL

Вы находитесь на страничке с инфомацией о сертификатах PDF дял подписи документов PDF сертфикаты Adobe
Загальни вимоги
Як працюе підпис
Различия подписей
FAQ по PDF сертам
Метка времени
Драйверы для токена
Хранение ключей
Adobe pdf cert - правила AATL requirements
Купить PDF сертфикат Переход на сайт по продаже PDF сертификатов для подписи документов

Цифрові підписи ПДФ є перевіреною та реальною альтернативою підписами власних чернил.

  1. Сокращение отходов бумаги
  2. Уменьшение накладных расходов
  3. Сокращение сроков выполнения проекта

Цифрові підписи є основним компонентом, що забезпечує кінцевий електронний документообіг, оскільки дозволяє безпечно замінити фізичні сигнали мокрих чорнил (і ручні процеси, які йдуть разом з ними). Незважаючи на очевидні переваги використання цифрових підписів , таких як зменшення витрат на паперові відходи, зменшення накладних витрат та скорочення термінів виконання проектів, багато компаній відмовляються від укладання перемикача, доки вони не будуть потрібні урядовим мандатом. Цифровий підпис відноситься до дуже специфічного підпису, який базується на криптографії відкритого ключа . Ця підсилювальна криптографія забезпечує більшу безпеку та впевненість в ідентифікації підписувача, обгрунтованості підпису та цілісності вмісту документа. Ці концепції є важливими для задоволення технічних вимог, і більшість державних законів підпису визначають використання цифрових підписів.

Чотири загальних вимог щодо цифрового підпису

  1. Цифрова підпис має бути унікальною для людини, яка її використовує
    Ця вимога не повинна бути сюрпризом для будь-кого. Незалежно від того, чи отримуєте ви підписаний документ або підписуєте його самостійно, ви хочете переконатися, що особа, яка потребує підписання документа, насправді є правильною людиною. Через анонімність інтернету є обмежені способи підтвердити, що хтось є тим, хто він чи вона каже, що вони є. Один з методів повинен перевірятися стороннім державним органом сертифікації (CA). ЦС є суб'єктами, яким публічно довіряють присвоїти цифрові ідентифікації особам, підрозділам або компаніям. Це схоже на процес отримання паспорта. Ви подаєте всю відповідну документацію до Державного департаменту України, і вони дають вам паспорт, який однозначно ідентифікує вас. Подібним чином ви подаєте сертифікати перевірки особистих даних на сертифікат, і вони видають вам унікальний цифровий сертифікат, який підтверджує вашу ідентифікацію в Інтернеті. Ви використовуєте цей сертифікат для застосування цифрових підписів. Це означає, що ви можете бути впевнені, що ви самі можете застосувати цифрову підпис у своєму імені, і ваші одержувачі також можуть бути впевнені, що це справді ви, хто підписав документ.
  2. Цифрова підпис повинна бути перевірена
    Перевірка дійсності підпису надзвичайно важлива, чи це цифрова або мокра чорнила. Це пов'язано з тим, що трансакції з високою цінністю (наприклад, подання заявки на позики та певні контракти) часто вимагають нотаріуса для підписів на мокрій чорнилі - сторони, що беруть участь, хочуть забезпечити, щоб люди, які підписують документи, були тими, хто вони кажуть. У цьому випадку підписи перевіряються нотаріально. А як щодо цифрових підписів? Саме це означає, що отримання вашої цифрової підпис від публічно довірливої ​​агенції корисно. Через те, що надійна сторона сторона СА перевіряє вашу особу перед тим, як видавати ваш сертифікат, і ви використовуєте цей унікальний сертифікат для застосування вашого цифрового підпису, є явні докази того, кожен документ, який ви підписали, показує, хто підписав документ, коли він був підписаний і хто підтвердив підписувач .
  3. Цифровий підпис повинен знаходитись під єдиним контролем людини, яка її використовує
    Тут є очевидна тенденція, щоб ви мали переконатися, що підпис у документі фактично був застосований індивідом. Усі сторони, що беруть участь у обміні електронними документами, повинні знати, що ви та ви самі можете застосувати свій цифровий підпис. Для цифрових підписів це зводиться до захисту вашого сертифіката підписання, тому що якщо хтось має доступ до вашого сертифікату, він може використовувати його для цифрового входу у ваше ім'я. Збереження вашого сертифіката на криптографічному обладнанні (наприклад, токен USB, сумісний із FIPS) є загальним варіантом для цього і означає, що для застосування вашого підпису вам потрібен самий токен і пароль. У випадку крадіжки вашого фізичного апаратного токену злодій все одно буде потрібно ваш токенний пароль, використовуючи ваші підписові облікові дані. Коли ви будете готові почати дослідження постачальників, ви повинні переконатися, що вони пропонують певний захист сертифікатів обладнання, або, якщо ні, то вони мають альтернативні способи задоволення цієї вимоги.
  4. Цифровий підпис повинен бути пов'язаний з даними таким чином, що при зміні даних цифрова підпис недійсний
    Необхідна цілісність вмісту та захист інтелектуальної власності, особливо для машинобудування. Ви хочете переконатися, що все, що знаходиться в документі, який ви підписали або публікуєте, не пізніше змінено. На щастя, застосування цифрового підпису суттєво створює в документі маркувальну печатку. Частина процесу перевірки підпису (що відбувається автоматично та за сценами, коли хтось відкриває підписаний документ) передбачає порівняння вмісту документа перед та після підпису. Якщо було внесено будь-які зміни, буде показано повідомлення про помилку.


 DV SSL OV Сертификаты подтверждающие только Домен OV SSL OV Сертификаты подтверждающие Домен и Организацию EV SSL EV Зеленые усиленные сертификаты с указанием названия Организации подтверждают Домен и Организацию WC SSL wildcard Сертификаты защищающие все субдомены. Класс DV OV и EV SAN SSL SAN Мульти доменные  сертификаты защищающие несколько FQDN Доменов. Класс DV OV и EV PRO SSL SGC PRO сертификаты с технологией  Server Gated Cryptography. Класс  OV и EV CodeSign Сертификаты для подписи приложений и програмного кода MS, Java. Класс  OV и EV Email Сертификаты для подписи емаил smime. Класс  DV OV PDF Сертификаты для подписи документов PDF. Класс  OV PV Wi-Fi Сертификаты DigiCert для IoT и Wi Fi IoT Сертификаты DigiCert для IIoT ALL Все сертификаты DigiCert Familie: thawte, GeoTrust, DigiCert Купить сертификат

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2024 adgrafics