Як працюють цифрові підписи? Погляд за сценою Украина ☎ +380672576220 

☎ +380443834054
☎ +380672576220
Ukrainian Symantec Partner
Ukrainian DigiCert Partner
Контакты
Сертификаты для подписи PDF документов Адобе
получение, установка, использование, хранение и защита

Переход на сайт по продаже сертификатов SSL и подписи кода документов почты CSR
pKey
Установка
SSL
Цепочка
SSL
Проверка
SSL
Seal
SSL
Экспорт-Импорт
Конвертер
Code Sign
сертификаты
Email Smime
сертификаты
PDF и Word
сертификаты
База
знаний

Вы находитесь на страничке с инфомацией о сертификатах PDF дял подписи документов PDF сертфикаты Adobe
Загальни вимоги
Як працюе підпис
Различия подписей
FAQ по PDF сертам
Метка времени
Драйверы для токена
Хранение ключей
Adobe pdf cert - правила AATL requirements
Купить PDF сертфикат Переход на сайт по продаже PDF сертификатов для подписи документов

We are an Authorized Reseller for DigiCert™ SSL a WebTrust Certified
SSL Certificate Authority.

Цифровые подписи для электронных документов PDF

Переваги прийому цифрових підписів замість паперових підписів з вологим чорнилом є очевидними - зменшити витрати на паперові відходи, зменшити експлуатаційні витрати, прискорити доставку документів, назвати декілька - але можливо, не так ясно, що відбувається, коли ви Насправді застосовувати цифровий підпис до документа. Що відбувається за сценою, і як основна технологія перевіряє як особу підписувача, так і зміни, внесені після підпису.

Застосування підпису

 1. Коли ви натискаєте "знак", унікальний цифровий відбиток ( називається хеш ) документа створюється за допомогою математичного алгоритму. Цей хеш має особливий характер до цього конкретного документа; Навіть найменші зміни призведуть до різного хешу.
 2. Хеш шифрується за допомогою приватного ключа підписувача. Зашифрований хеш і відкритий ключ підписувача об'єднуються в цифровий підпис, який додається до документа.
 3. Цифрова підписаний документ готовий до розповсюдження.

Підтвердження підпису

 1. Коли ви відкриваєте документ у програмі, що підтримує цифровий підпис (наприклад, Adobe Reader, Microsoft Office), програма автоматично використовує публічний ключ підписувача (який був включений в цифрову підпис разом з документом) для розшифровки хешу документа.
 2. Програма обчислює новий хеш для документа. Якщо цей новий хеш відповідає розшифрованому хешу з кроку 1, програма знає, що документ не був змінений, і відображає повідомлення лише рядки: «Документ не був змінений, оскільки цей підпис був застосований». Програма також підтверджує, що відкритий ключ, який використовується в підписі, належить підписуючому і відображає ім'я підписувача.

Перевірка особистості підписувача та захист цілісності документів є двома найбільшими проблемами, які люди ставлять під час відходу від паперових підписів. 


 DV SSL OV Сертификаты подтверждающие только Домен OV SSL OV Сертификаты подтверждающие Домен и Организацию EV SSL EV Зеленые усиленные сертификаты с указанием названия Организации подтверждают Домен и Организацию WC SSL wildcard Сертификаты защищающие все субдомены. Класс DV OV и EV SAN SSL SAN Мульти доменные сертификаты защищающие несколько FQDN Доменов. Класс DV OV и EV PRO SSL SGC PRO сертификаты с технологией Server Gated Cryptography. Класс OV и EV CodeSign Сертификаты для подписи приложений и програмного кода MS, Java. Класс OV и EV Email Сертификаты для подписи емаил smime. Класс DV OV PDF Сертификаты для подписи документов PDF. Класс OV PV Wi-Fi Сертификаты DigiCert для IoT и Wi Fi IoT Сертификаты DigiCert для IIoT ALL Все сертификаты Symantec Familie: Symantec, thawte, GeoTrust, DigiCert Купить сертификат

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2018 adgrafics