PGP The Bat! Pretty Good Privacy подпись почты получение, установка, использование, шифрование Украина ☎ +380672576220 

☎ +380443834054
☎ +380672576220
Ukrainian Symantec Partner
Ukrainian DigiCert Partner
Контакты
Email почтовые сертификаты подписи почты S/MIME
получение, установка, использование, хранение ID

Переход на сайт по продаже сертификатов SSL и подписи кода документов почты CSR
pKey
Установка
SSL
Цепочка
SSL
Проверка
SSL
Seal
SSL
Экспорт-Импорт
Конвертер
Code Sign
сертификаты
Email Smime
сертификаты
PDF и Word
сертификаты
База
знаний

Вы находитесь на страничке с информацией о сертиках для емаил SMIME Email серты
Symantec сертификаты
s/mime FAQ
Обзор
Экспорт Импорт Бекап

s/mime в Bath
s/mime в Lotus Notes
s/mime в MAC
s/mime в MS Outlook
s/mime в Netscape
s/mime в Thunderbird
s/mime в Windows 10
s/mime в Windows Live
s/mime в Windows Mobi
PGP s/mime в Bath

Купить Email сертификат Переход на сайт по продаже smime email сертификатов для почты

We are an Authorized Reseller for DigiCert™ SSL a WebTrust Certified
SSL Certificate Authority.

Безкоштовний сертифікат PGP - Pretty Good Privacy ( для The Bat! )

Наявний сертифікат Вам потрібно внести в базу даних The Bat!, наприклад, наступним чином: створіть в адресній книзі програми "нового адресата" зі своїм особистим ім'ям та адресою і на вкладці Сертифікати, натисніть кнопку Імпортувати. Найдіть файл, що містить Ваш сертифікат (в залежності від того, як само Ви отримали свій сертифікат, Вам, можливо, доведеться спочатку експортувати його з Вашого інтернет броузера, наприклад, при використанні Netscape натисніть на кнопку Security, перейдіть до Certificates-->Yours), та натисніть кнопку Відкрити. Ваш сертифікат буде занесено в базу The Bat!.

Для того, щоб підписати листа, вам потрібний Ваш особистий сертифікат. Ви можете використовувати безкоштовну програму Філа Циммермана - Pretty Good Privacy (PGP) В меню редактора оберіть: PGP-->Використовувати S/MIME (прослідкуйте, щоб одночасно НЕ був обраний пункт меню використовувати PGP), PGP-->Підписати перед відправленням. В момент відправлення листа The Bat!, можливо (у випадку, якщо у вас є кілька S/MIME-сертифікатів), запросить обрати сертифікат який буде використано для создания підписування, а потім попросить ввести пароль, яким захищено Ваш сертифікат в базі даних програми. Після чого програма автоматично створить електронний підпис для вашого листа і відправить його за призначенням. Зверніть увагу, що захищено від несанкціонованої модифікації виявляється не тільки текст листа , але і ті файли, що, можливо, Ви до нього прикріпили, а також деякі службові поля, тобто якщо в процесі доставки що-небудь з перерахованого вище виявиться змінено, система S/MІME одержувача листа відреагує на це, відмовивши "завірити" електронний підпис відправника.

Для того, щоб зашифрувати, вам потрібно мати публічну частину S/MІME сертифіката одержувача, для чого, у свою чергу, необхідно або запросити в нього такий сертифікат, або просто одержати раніше від нього S/MіME-подписанное (але НЕ зашифроване ) лист. У будь-якому випадку, публічний сертифікат одержувача листа необхідно занести в базу The Bat!. Якщо передбачуваний одержувач надіслав вам свій S/MІME сертифікат, робиться це так само, як і у випадку з вашим власним сертифікатом. У випадку, якщо у вас є лист, підписаний їм , відкрийте його й у контекстному меню S/MіME-пiдписи виберіть Імпортувати PGP ключ(і). В адресній книзі The Bat! автоматично буде створений новий адресат (для відправника даного S/MіME-пiдписанного листа ), при цьому на вкладці Сертифікати у Властивостях Адресата Адресної книги автоматично з'являться його публічні S/MІME сертифікати. Після того, як публічний сертифікат одержувача занесений у базу The Bat!, у редакторі виберіть: PGP-і> Використовувати S/MІME, PGP-і> Зашифрувати перед відправленням. У момент відправлення (якщо в базі є декілька різних сертифікатів для одного одержувача, або якщо одержувачів у листа -декілька) програма попросить вас підтвердити список сертифікатів, для власників яких Ви збираєтеся зашифрувати дане повідомлення. Після того, як ви це зробите, лист буде автоматично зашифровано і відправлено. Зверніть увагу, що якщо ви не зашифруєте лист у тому числі і _собі_, ви не зможете надалі прочитати його текст у папці Sent! Якщо в базі даних The Bat! не існує жодного публічного сертифіката, що належить одному з адресатів вашого листа , The Bat! попередить вас про помилку в процесі шифрування. Звернете також увагу , що шифрується перед відправленням не тільки _текст_ вашого листа , але і також усі прикріплені до нього файли, що одержати також зможе лише той, кому лист зашифрований.

Для того, щоб зашифрувати листа і створити його електронний підпис, Вам необхідно мати як свій S/MіME-сертифікат, так і суспільний S/MіME-сертифікат адресата(ів). У процесі відправлення листа The Bat! попросить вас вказати пароль, яким захищений ваш S/MІME сертифікат, а також вибрати публічні S/MіME-сертифікати, для власників яких ви шифруєте дане повідомлення.

При одержанні S/MіME-підписанного листа The Bat! показує стан його електронного підпису у вікні прикріплених файлів. Докладний опис стану підпису , часу підписання, а також ідентифікацію що подписали (на підставі інформації, що утримується в його S/MіME-сертифікаті), ви можете довідатися , двічі кликнувши мишкою на одній з описаних іконок.

При одержанні S/MіME-зашифрованого листа , The Bat! покаже порожнє поле листа й іконку у вікні прикріплених файлів. Для того, щоб прочитати такий лист, необхідно двічі кликнути мишкою на цій іконці і ввести пароль, яким закритий ваш S/MіME-сертифікат. Якщо лист зашифрований, The Bat! покаже текст листа в окремому вікні. При цьому, якщо лист був ще і S/MіME-подписано, це буде відображено вже описаним вище чином. 


 DV SSL OV Сертификаты подтверждающие только Домен OV SSL OV Сертификаты подтверждающие Домен и Организацию EV SSL EV Зеленые усиленные сертификаты с указанием названия Организации подтверждают Домен и Организацию WC SSL wildcard Сертификаты защищающие все субдомены. Класс DV OV и EV SAN SSL SAN Мульти доменные  сертификаты защищающие несколько FQDN Доменов. Класс DV OV и EV PRO SSL SGC PRO сертификаты с технологией  Server Gated Cryptography. Класс  OV и EV CodeSign Сертификаты для подписи приложений и програмного кода MS, Java. Класс  OV и EV Email Сертификаты для подписи емаил smime. Класс  DV OV PDF Сертификаты для подписи документов PDF. Класс  OV PV Wi-Fi Сертификаты DigiCert для IoT и Wi Fi IoT Сертификаты DigiCert для IIoT ALL Все сертификаты Symantec Familie: Symantec, thawte, GeoTrust, DigiCert Купить сертификат

NO russia - мы не осблуживаем резидентов из россии Copyright © 1997-2018 adgrafics